درباره زیروف

زیروف از سال 1396 با هدف خرید و فروش بدون واسطه‌ی آنلاین لوازم خانگی، از جمله مبلمان، تخت خواب، کمد و شلف و میز و صندلی آغاز به کار کرد.

زیروف از ترکیب دو کلمه "زیر" و "روف" به معنی سقف تشکیل شده که نشان دهنده این است که زیروف یک موتور جستجو برای پیدا کردن همه ی لوازمی است که زیر یک سقف نیاز است.

برای اشخاص فروشنده

شما به آسانی می توانید با ساختن حساب کاربری و ورود به آن آگهی های خود را ثبت کنید و بدون واسطه آن ها را به فروش برسانید. ثبت آگهی برای فروش هیچ هزینه ای ندارد و کاملا رایگان انجام می شود.

برای صاحبان فروشگاه لوازم خانگی

زیروف برای تمامی فروشگاه ها بستری فراهم آورده تا بتوانند به سادگی محصولات خود را برای فروش گذاشته و از طریق وبسایت زیروف به هزاران مشتری در سرتاسر ایران دسترسی پیدا کنند. در حال حاضر ثبت نام فروشندگان و ثبت آگهی به تعداد نامحدود امکان پذیر است و هیچ گونه هزینه ای ندارد.

برای خریداران لوازم خانگی

افرادی که به دنبال خرید محصولات و لوازم خانگی و یا فروشگاه های لوازم خانگی هستند می توانند با مراجعه به صفحه دسته بندی مورد نیاز خود از آگهی های ثبت شده توسط فروشگاه ها و افراد دیگر دیدن کنند و در صورت پسند برای طی کردن مراحل خرید با آنها تماس بگیرند.